Hammam Mini Fragrance Sticks

€16,90

difúzer, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Je známy svojimi liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom pre telo aj myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammam), ktorého výpary zmierňujú dýchacie ťažkosti.


ROZMARÍN
V starovekej medicíne sa používal ako prostriedok na podporu pamäti, dnes je cenený pre svoju silnú vôňu a obnovujúce vlastnosti.

Použitie:
Vložte tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až 5 týždňov. Predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po minutí pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Tieto miniatúrne vonné tyčinky s osviežujúcimi zložkami eukalyptu a rozmarínu sú prirodzeným a štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Aromatická a obnovujúca vôňa týchto difúznych tyčiniek je ideálna na použitie v celom dome, od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.
Tip: Ak chcete získať ešte väčší zážitok z vône, môžete vonné tyčinky skombinovať s vonnou sviečkou The Ritual of Hammam. Vydržia približne 4 - 5 týždňov.

Zloženie: Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: