Hammam Mini Fragrance Sticks

€15,90

difúzor, 250 m

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri inhalácii upokojuje dýchacie problémy.


ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
Umiestnite náplňové tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až 5 týdnov predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Tieto miniatúrne vonné tyčinky s osviežujúcimi zložkami eukalyptu a rozmarínu sú prirodzeným a štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Aromatická a revitalizačná vôňa týchto difúznych tyčiniek je ideálna na použitie v celom dome: od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.
Tip: Ak chcete získať ešte väčší zážitok z vône, môžete vonné tyčinky skombinovať s vonnou sviečkou The Ritual of Hammam. Trvajú približne 4 - 5 týždňov.

Zloženie. Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: