Hammam Car Perfume

€18,90

vona do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri inhalácii upokojuje dýchacie problémy.


ROZMARÝN
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
1) Opatrne odstráňte fóliu bez poškodenia membrány. 2) Pricvaknite klip na držiak vo vami preferovanej polohe. 3) Pricvaknite vonu na jednotku ventilátora vo vašom aute. 4) Upravte nastavenia ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Exkluzívna vona do auta na báze osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. Premeňte svoje auto na svoj druhý domov s touto vonou do auta, ktora sa aktivuje prúdením vzduchu z ventilátora vozidla. Kombinuje aromatické a revitalizačné vlastnosti osviežujúceho eukalyptu a rozmarínu. V závislosti od podmienok používania vydrží 6-8 týždňov. Krásny drevený držiak môžete opätovne použiť tak, že ho naplníte balením parfumu do auta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: