Cotton Blossom Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň luxusných vonných tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

BAVEL BLOSSOM

Kvet bavlníka navodzuje pocit sviežeho prírodného prostredia pre dokonalé upokojenie mysle. Nie je teda prekvapením, že táto jemná, ľahká a púdrová vôňa pôsobí upokojujúco a podmanivo. Je určená na starostlivosť o vašich blízkych a v niektorých kultúrach tento úžasný kvet dokonca symbolizuje prísľub bohatstva a prosperity.

POUŽÍVAJTE

Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Otáčaním tyčiniek sa zvýši intenzita vône. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vychutnajte si sviežu a púdrovú vôňu kvetov bavlny dlhšie s touto luxusnou náplňou z radu Private Collection alebo s luxusným držiakom na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové vonné tyčinky do difuzéra. Nie je potrebné ich striedať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie podľa svojich preferencií.
Základ tvorí jemná, energická a svieža nóta sladkej mandarínky, jemné kvety, ako je jazmín, tuberóza a fialka, a ošetrujúci základ zo santalového dreva a tóny balzamu.

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia tekutinu okamžite odstráňte. Obsahuje 4-terc-butylcyklohexylacetát, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón a 1-(1,2,3,4,6,7,8a-oktahydro-2,3,8, 8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón, 3-p-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, nimberol, α-metyl-1, 3-benzodioxol-5-propionaldehyd, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentametyl-4H-indén-4-ón, reakčná hmota benzén-propanal, 4-etyl-α,α-dimetyl- a 3-(2-etylfenyl)-2, 2-dimetylpropanal, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8α)]-oktahydro-6-metoxy-3,6,8,8-tetrametyl-1H-3a,7-metanoazulén, 3-(p-metoxyfenyl)-2-metylpropionaldehyd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: