Amsterdam Collection Foaming Shower Gel

€10,90

sprchová pena, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituals
Na oslavu nášho exkluzívneho partnerstva so slávnym amsterdamským Rijksmuseum sme vytvorili špeciálnu kolekciu. Ponorte sa do nezabudnuteľného zážitku s vôňou kvetov a exotického korenia. Limitovaná edícia Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdáva hold historickému spojeniu medzi Východom a Západom.

Zažite senzačnú bohatú penu a vôňu kolekcie Amsterdam. Voňavá kombinácia japonského yuzu a holandského tulipánu vás prenesie do úžasného zlatého veku 17. storočia, keď sa Východ po prvýkrát stretol so Západom. 
Použitie: Jednoducho vytlačte malé množstvo do dlane, napeňte na pokožke a sledujte, ako sa gél pri kontakte s vodou premení na bohatú, luxusnú penu.

UPOZORNENIE: Nádoba pod tlakom môže pri zahriatí prasknúť. Vyhnite sa striekaniu do očí. V prípade postriekania očí: niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. 5,5 % hmotnosti obsahu je horľavých.

Zloženie

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Isopentane, Sorbitol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Isobutane, Citrus Junos (Yuzu) Fruit Extract, Tulipa Hybrida (Black Tulip) Flower Extract, benzoan sodný, kyselina citrónová, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, hydroxypropyltrimoniumchlorid guar, glycerín, hydroxycitronellal, limonén, extrakt zo semien kardamónu (Elettaria Cardamomum), benzylalkohol, sorban draselný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: