Amsterdam Collection Candle

€37,90

luxusná vonná sviečka, 400 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituals
Na oslavu nášho exkluzívneho partnerstva so slávnym amsterdamským Rijksmuseum sme vytvorili špeciálnu kolekciu. Ponorte sa do nezabudnuteľného zážitku s vôňou kvetov a exotického korenia. Limitovaná edícia Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdáva hold historickému spojeniu medzi Východom a Západom.

Vonná sviečka Amsterdam Collection je vyrobená z pravého porcelánu a jej dizajn bol inšpirovaný krásnou modrou vázou z Delftu zo 17. storočia. V 17. storočí, keď sa ázijské národy prvýkrát dostali k našim brehom, bol porcelán skutočným luxusom, ktorý Holanďania nikdy predtým nevideli ani sa ho nedotkli. Vychutnajte si nádherný pocit zo zapálenia tejto sviečky a vdýchnutia jej charakteristickej vône. Túto sviečku vyrobenú zo špeciálneho kvetinového vosku obohateného o upokojujúcu a upokojujúcu vôňu holandského tulipánu a relaxačnú vôňu japonského juzu si môžete vychutnávať až 70 hodín. Nikdy nenechávajte horiace sviečky bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

UPOZORNENIE. Toxické pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke, vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Obsahuje (etoxymetoxy)cyklododekán, geranyl acetát, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-ón, linalyl acetát, linalool, α-metyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, (d)-limonén, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etan-1-on, 7-hydroxycitronellal. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: