Yozakura Scented Candle

Novinka
€25,90

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Yozakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

Táto vôňa spája zmyselné biele kvety s ambrovou gurmánskou sladkosťou vanilky a fazule tonka, čím vytvára bohatý čuchový zážitok. Jemné tóny čerešne dodávajú vôni iskrivý ovocný aspekt a pozdvihujú jej celkové čaro.

POUŽITIE

Prvýkrát nechajte sviečku horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne sa rozhorela. Tip na meditáciu: Sústreďte sa na blikajúci plameň a nechajte tento jediný obraz, aby zamestnal vašu myseľ. Predstavte si, že vdychujete a vydychujete svetlo sviečky.

Zapáľte túto sviečku a nechajte jej bohatú vôňu naplniť váš domov. Zvodná vôňa zmyselných bielych kvetov sa spája s ambrovými gurmánskymi aspektmi vanilky a fazule tonka. V hornej vrstve sa trblietajú jemné aspekty čerešňového ovocia. Vytvorte vo svojom domove príjemnú atmosféru s touto nádherne navrhnutou vonnou sviečkou z limitovanej edície. Tento kúsok spája zmyselné biele kvety s ambrovými gurmánskymi aspektmi vanilky a mandľového mlieka, čím vytvára výživný a bohatý čuchový zážitok. Vrchná vrstva sa trbliece jemnými ovocnými tónmi, ktoré umocňujú celkový dojem, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každej miestnosti.

Vydrží horieť až 50 hodín, pre intenzívnejší zážitok kombinujte vonnú sviečku The Ritual of Yozakura so zodpovedajúcimi vonnými tyčinkami.

Zloženie

Škodlivé pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. zabráňte uvoľňovaniu do životného prostredia. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE linalyl acetát; (2E)-2-(fenylmetylidén)oktanal; hexyl salicylát; linalool/ 3,7-dimetyl- 1,6-Oktadién-3-ol/.
dl-Linalool; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; Benzyl Salicylát; 3,7-Dimetylnon-1,6-dien-3-ol; 2H-1-Benzopyran-2-one. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: