Yozakura Fragrance Sticks

Novinka
€30,90

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Yozakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

MIDNIGHT YOSHINO CHERRY

Táto vôňa spája zmyselné biele kvety s ambrovou gurmánskou sladkosťou vanilky a fazule tonka, čím vytvára bohatý čuchový zážitok. Jemné tóny čerešne dodávajú vôni iskrivý ovocný aspekt a pozdvihujú jej celkové čaro.

POUŽITIE

Do fľaštičky s vôňou vložte priložené tyčinky, ktoré absorbujú olej. Nechajte vonné tyčinky prirodzene zaplniť miestnosť. Vonné tyčinky umožňujú priebežné odparovanie oleja, čím vytvárajú jemnú a luxusnú vôňu. Potom si umyte ruky mydlom a vodou. Poznámka: častým striedaním vonných tyčiniek sa olej rýchlejšie spotrebuje. Tip: Pri používaní vonnej tyčinky treba dbať na to, aby sa nedostala do kontaktu s vodou: Nepoužívajte všetky priložené vonné tyčinky pre menšie miestnosti alebo keď chcete, aby olej vydržal dlhšie.

Ponořte se do svůdné vůně našich vonných tyčinek z limitované edice - smyslné směsi bílých květin, vanilky, fazolí tonka a jemných třešňových tónů. Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s těmito nádherně navrženými vonnými tyčinkami z limitované edice. V tomto výtvoru se mísí smyslné bílé květiny s ambrovými gurmánskými aspekty vanilky a mandlového mléka, což vytváří výživný a bohatý čichový zážitek. Ve vrchní vrstvě se třpytí jemné ovocné tóny, které umocňují celkový dojem a jsou dokonalým doplňkem každé místnosti. Naše vonné tyčinky se snadno používají a nevyžadují otáčení, ale pro intenzivnější zážitek z vůně je neváhejte otáčet tak často, jak budete chtít. Vydrží až 3 měsíce, pro intenzivnější zážitek kombinujte tento rákosový difuzér s odpovídající svíčkou.
 

Zloženie

UPOZORNENIE. Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalool; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-Octahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Linalyl acetát; (2E)-2-(fenylmetylidén)oktanal; benzylsalicylát; α-hexylcinnamaldehyd; 3,7-dimetylnon-1,6-dien-3-Ol; kumarín; α-metyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd; Reakčná hmotnosť Cis-4-(izopropyl)cyklohexanemetanolu a Trans-4-(izopropyl)cyklohexanemetanolu; hexylsalicylát; [1α(E),2β]-1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-On.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: