Wild Fig Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ČERSTVÉ FIGY

V mnohých orientálnych krajinách je figovník symbolom plodnosti a reprodukcie. Čerstvé figy sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami a sladkou zemitou vôňou. Vôňa čerstvých fíg pripomína teplé dni, keď je vzduch naplnený komplexnou vôňou zrelého letného ovocia z Ďalekého východu.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť.Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Vychutnajte si lákavú kombináciu šťavnatých zrelých talianskych fíg zmiešaných s čínskym kosatcom a sviežimi korenistými tónmi klinčekov. Vôňu dopĺňajú krémové kakaové a indické santalové tóny.

Štýlový spôsob prevoňania vášho domova, vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. 

Zloženie: cis-4-terc-butylcyklohexylacetát; linalool; 3-metyl-4-(2,6,6-trimetyl-2-cyklohexén-1-yl)-3-butén-2-ón; geraniol; nerol; kumarín; pentadekán-15-olid; 1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-ftalenyl)etanón; citronelol; 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3. 1.1]heptán-3-spiro-1'-(cyklohex-2'-en-4'-ón); cyklododekán, (1-etoxyetoxy)- .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: