White Basil Fragrance Sticks

Novinka
€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

WHITE BASIL

Povznášajúca vôňa sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov a jemnými kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia. Zemité základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône.

POUŽITIE

Vonné tyčinky v krásne navrhnutej sklenenej fľaštičke vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli krútiť. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Tento elegantný, kovový dizajn je dokonalým doplnkom každého interiéru a poskytuje elegantnú a výnimočnú atmosféru až na 5 mesiacov. Skúste tieto vonné tyčinky skombinovať s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Tato povznášející vůně, která přenáší smysly do časného rána ve venkovské zahradě s jiskřivou rosou usazující se na trávě, se otevírá zeleným bylinným závanem rajčatových listů, květinovými akordy bazalky a letního ovoce. Zemité základní tóny pomáhají zmírnit trpkost primární vůně.

Krásně navržený skleněný flakon je zároveň stylovým způsobem provonění vašeho domova. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Zloženie

NEBEZPEČENSTVO. Obsahuje linalyl acetát; linalool; citral; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; (R)-p-mentha-1,8-dén; cineol; reakčná hmota 3,5-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu; (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo povrchovou úpravou dreva. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: