White Basil Fragrance Sticks Refill

Novinka Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

WHITE BASIL

Povznášajúca vôňa sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov a jemnými kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia. Zemité základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône.

POUŽÍVAJTE

Naplňte fľaštičku Private Collection alebo držiak Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu, aby prirodzene naplnila vašu miestnosť. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Pokračujte vo vytváraní osviežujúcej domácej atmosféry s našou luxusnou náplňou Biela bazalka. Táto náplň je vhodná pre našu súkromnú kolekciu a luxusný držiak na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky nie je potrebné otáčať, ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií. Táto povznášajúca vôňa, ktorá prenáša zmysly do skorého rána vo vidieckej záhrade s iskrivou rosou usadenou na tráve, sa otvára zeleným bylinným závanom paradajkových listov, kvetinovými akordmi bazalky a letného ovocia. Zemité základné tóny pomáhajú zjemniť trpkosť primárnej vône.
 

Zloženie

NEBEZPEČENSTVO. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. OBSAHUJE linalyl acetát; linalool; citral; Reakční hmotnost 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2, 3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; (R)-p-mentha-1,8-dén; cineol; reakčná hmota 3,5-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimetylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu; (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2-butén-1-ón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: