Travel Eau d'orient W 15ml

€17,90

Parfémovaná voda, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

PERZSKÝ PEPER
Vďaka nezvyčajnej, sladkej a mierne pikantnej blízkovýchodnej zmesi zmesi červeného korenia vytvorili naši parfuméri zmyselnú, mystickú, hrejivú a korenistú kompozíciu.


KADIDLO
Posvätné kadidlo zložené z aromatických olejov, prírodných bylín a orientálneho korenia prináša zmyselnú evokaciu sálavého tepla počas chladnej zimnej noci.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Predstavte si prepracované záhrady starovekých perzských oáz, ktoré sa zlatisto lesknú vo večernej rose. Príjemné teplo neskorého večerného slnka pomaly vyparuje do vzduchu vôňu ostrých drevitých aróm a sladkosť trávnatých mokrých bylín. Pridajte jemnú vrstvu pikantného perzského korenia, náznaky kadidla a žiarivý charakter tejto vône je ako oživená príroda. Táto očarujúca vôňa patrí do skupiny orientálnych vôní a obsahuje 84,8 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sú úplne rozložené, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda, benzyl benzoát, limonén, kumarín, benzyl škoricový, škoricový alkohol, eugenol, benzylalkohol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: