Sweet Jasmine Scented Candle

Novinka Iba online
€149,90

luxusná vonná sviečka, 2500 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JASMIN


Jasmín je oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva vášmu životu pocit pokoja.

POUŽITIE

Vytvorte si doma pocit pokoja s luxusnou sviečkou s vôňou sladkého jazmínu. Táto vonná sviečka je skutočným pútačom pozornosti v domácnosti a poskytuje explóziu vône do väčších miestností, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. Iskrivé a živé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a bobuľovín vedú k elegantným kvetinám, ako je pivonka a muguet. A santalové drevo dodáva vôni eleganciu a hrejivosť. Vy a vaši blízki si môžete túto vôňu užívať až 150 hodín. Elegantná zlatá sklenená nádobka sa môže pochváliť kovovým matným povrchom, ktorý vám umožní vychutnať si jemné blikanie sviečok umiestnených vo vnútri. Matný vonkajší povrch dodáva sviečke nádych sofistikovanosti, vďaka čomu je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už vo vašom osobnom priestore alebo darovaná ako darček. Po použití sviečky môžete nádobu opätovne použiť ako elegantnú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Naplňte svoj domov upokojujúcou zmesou romantických kvetov, pikantného ovocia a teplých drevitých tónov s touto luxusnou sviečkou z našej súkromnej kolekcie.

Upozornenie
Škodlivá pre vodné organizmy s dlhotrvajúcimi účinkami. uchovávajte mimo dosahu detí. Obsah/obal odovzdajte do zberne nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (etoxymetoxy)cyklodekán; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; d-Limonene; Geraniol, Linalool; Linalyl Acetate; Octabenzone; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: