Sweet Jasmine Concentrated Refill Hand Wash

Novinka
€11,90

koncentrovaná náplň mydla na ruky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SWEET JASMINE

Naše pH neutrálne zloženie bez mydla je jemné a ošetrujúce, s iskrivou a žiarivou ovocnou vrchnou nôtou čerstvých čiernych ríbezlí, jantáru a elegantných kvetov, ako je jazmín.

POUŽITIE

Keď je 300 ml fľaša prázdna, vyčistite ju. Nalejte 100 ml koncentrovanej náplne a pridajte 200 ml vody. Dobre pretrepte približne 30 sekúnd a prípravok na umývanie rúk je pripravený na použitie!

Vďaka našej inovatívnej koncentrovanej náplni môžete fľašu na umývanie rúk používať opakovane. Pretože opätovné plnenie je šetrnejšie k vašej peňaženke a šetrí obalové materiály. Jednoducho zmiešajte s vodou a vytvorte sviežu, vyživujúcu penu.

Je čas doplniť zásoby vody na umývanie rúk? Potom sa rozhodnite pre túto náplň na umývanie rúk, ktorú jednoducho pridáte do vody. Výberom tejto koncentrovanej náplne nám pomáhate šetriť obalové materiály. Nalejte náplň, pridajte vodu a pretrepte, aby ste vytvorili jedinečne voňavé umývanie rúk. Jemne čistí pre jemné a čisté ruky s voňavou kombináciou čiernych ríbezlí, jazmínu a jantáru. K dispozícii v rôznych vôňach

Zloženie:

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Alcohol Denat., PEG-160 sorbitan triizostearát, glyceret-7 kaprylát/kaprát, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, parfum/voňavka, chlorid horečnatý/hexahydrát chloridu horečnatého, chlorid sodný, glyceret-2 kokoát, benzoan sodný, kyselina citrónová, glycín, sorban draselný, benzylsalicylát, limonén, linalool, geraniol, citronellol, tetrametyl acetylhydronaftalény, olej z citrónovej kôry, ketóny ruže, pinén, vanilín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: