Sweet Jasmine Mini Fragrance Sticks

€24,90

luxusné mini vonné tyčinky, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

JAZMÍN
Znamená oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Pomáha vám relaxovať a jeho vôňa dodáva pocit pokoja.

Použitie:
Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vytvorte si doma sladkú a romantickú atmosféru s týmito luxusnými miniatúrnymi vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Základom sú iskrivé a žiarivé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a bobuľovín, ktoré prechádzajú do elegantných kvetín, ako je pivonka a muguet. Santalové drevo dodáva vôni eleganciu a hrejivosť.

Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať, a sú skvelé do každej miestnosti. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 6 týždňov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Zloženie: Limonen, linalool, linalyl acetát, methylenedioxyfenyl methylpropanal, geraniol, citronellol, l-beta-pinen, tetramethyl acetyloctahydronaftaleny, dihydro pentamethylindanon, cinnamaldehyd, trans-rose keton-3, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-yl)-2- buten-1-on.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: