Suede Vanilla Scented Candle 1600g

Iba online
€99,90

luxusná vonná sviečka, 1600 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA
Sladká a príjemne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je vhodná aj na spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušeného struku orchidei podobnej popínavej rastliny, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý je dnes známy ako Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená "obal" alebo "struk", čo v preklade znamená jednoducho "malý struk".

POUŽITIE

Táto luxusná vonná sviečka z našej súkromnej kolekcie evokuje vôňu teplej vanilky. Naša zmyselná sviečka Suede Vanilla je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 120 hodín horenia. Sklenená nádoba vo farbe šampanského má kovový, polopriehľadný povrch, ktorý umožňuje sledovať jemné mihotanie plameňa. Dokonale sa hodí k rôznym štýlom interiéru, či už vylepšuje váš osobný obytný priestor, alebo je ponúkaný ako darček. Po zapálení sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Upokojte svoju myseľ a vytvorte si pocit pokoja s príjemnou vôňou našej luxusnej sviečky Suede Vanilla. Táto luxusná vonná sviečka z našej súkromnej kolekcie evokuje vôňu teplej vanilky. Naša zmyselná vonná sviečka Suede Vanilla je teplá a aromatická vôňa, ktorá sa otvára sladkou a upokojujúcou vôňou vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 120 hodín horenia. Sklenená nádoba vo farbe šampanského má kovový, polopriehľadný povrch, ktorý umožňuje sledovať jemné mihotanie plameňa. Dokonale sa hodí k rôznym štýlom interiéru, či už vylepšuje váš osobný obytný priestor, alebo je ponúkaný ako darček. Po zapálení sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Upozornenie
Škodlivé pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. vyhnite sa uvoľneniu do životného prostredia. Obsah/kontajner odovzdajte do zberne nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (+)-(1S, 2S, 3S, 5R)-2,6,6-trimetylbicyklo[3.1.1]heptán-3-spiro-1´-(cyklohex-2´-en-4´-ón); 1-
(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; 3,7-Dimethylnon-1,6-dien-3-ol; Citronellol; Coumarin; Heptanal, 2-(fenylmetylén)-, (2E)-; Octabenzone. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: