Suede Vanilla Car Air Freshener

€22,90

vôňa do auta, 2x3 gr 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jej názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená obal, struk, alebo malý struk.

Použitie:
Opatrne odstráňte fóliu. Zaklapnite klip na držiak v preferovanej polohe. Pricvaknite parfum na prieduch vo vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta! Užite si ju s touto vônou do auta, ktorého základom je sladká a upokojujúca vôňa vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Vôňa vydrží 6 až 8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z prieduchov vášho vozidla. Vôňu do auta dostanete so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno opätovne použiť po zakúpení náhradnej náplne parfumu.

Zložky: tetrametylacetylacetohydronaftalény, dimetylcyklohexenyl 3-butenylketón, kumarín, heptanal, 2-(fenylmetylén)-, (2e)-, linalyl acetát, metyl dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, trans-ružový ketón-3.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: