Suede Vanilla Car Perfume

€19,90

vůně do auta, 2x3 gr 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

VANILLA
Sladká a lahodne upokojujúca vôňa, ktorá uvoľňuje endorfíny a navodzuje pocit spokojnosti a pokoja. Je tiež dobrý pre spánok a duševné zdravie, pretože uvoľňuje hormóny šťastia. Vanilka pochádza zo semienok sušených strukov plazivej rastliny podobnej orchidei, ktorej sa neuveriteľne darí na Madagaskare. Najlepšia vanilka pochádza z ostrova Île Bourbon, ktorý sa dnes nazýva Réunion. Jeho názov pochádza zo španielskeho slova "vaina", čo znamená "obal" alebo "struk", čo v preklade znamená "malý struk".

Jak používat
Opatrně odstraňte fólii. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. Přicvakněte parfém na jednotku ventilátoru ve vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta, užite si ju s touto vônou do auta, ktorého základom je sladká a upokojujúca vôňa vanilky so základnými tónmi kardamónu, rozmarínu, pačuli a vetiveru. Vône vzduchu vydrží až 6-8 týždňov a aktivuje sa prúdením vzduchu z ventilátora vášho vozidla. Vône vzduchu do auta sa dodáva so štýlovým dreveným držiakom, ktorý možno opätovne použiť po zakúpení náplne parfumu.

Zložky: tetrametylacetylacetohydronaftalény, dimetylcyklohexenyl 3-butenylketón, kumarín, heptanal, 2-(fenylmetylén)-, (2e)-, linalyl acetát, metyl dihydroxy-dimetylbenzoát, etyl 2,2-dimetylhydrocinnamal, trans-ružový ketón-3.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: