Sport Anti-Perspirant Spray

€9,90

antiperspirant v spreji, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

AKTÍVNE UHLIE
Drevené uhlie je jemný čierny prášok, ktorý má vynikajúce účinky na pokožku. Aktívne uhlie, ktoré absorbuje olej a má detoxikačné vlastnosti, pomáha zlepšovať stav pokožky. Výsledkom je čistá, svieža, hladká a pružná pleť.

POUŽITE
Pred použitím dobre pretrepte. Držte nádobku 15 cm od podpazušia a nastriekajte.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty je navrhnutá tak, aby ste sa cítili povzbudení.

Účinný a vysoko efektívny antiperspirant v spreji na 24-hodinovú zaručenú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu - špeciálne navrhnutý pre aktívny životný štýl. Vôňa, ktorú poháňa jedinečná technológia vône, je navrhnutá tak, aby ste sa cítili revitalizovaní. S aktívnym uhlím, ktoré pomáha absorbovať oleje. Vychutnajte si dávku sviežej drevitej vône, ktorá vám pomôže načerpať energiu pre telo, myseľ a dušu.

Zloženie

Bután, propán, chlórhydrát hliníka, izopropylpalmitát, izobután, dikapryléter, C12-15 alkylbenzoát, oktyldodekanol, parfum/voňavka, drevené uhlie, etylhexylglycerín, tokoferol, dištardimoniumhektorit, propyléniumkarbonát, voda/voda, citronellol, kumarín, linalool, limonén. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: