Sport Anti-Perspirant Spray

€12,90

antiperspirant v spreji, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Sport

AKTÍVNE UHLIE 

Drevené uhlie je jemný čierny prášok, ktorý má vynikajúce účinky na pokožku. Aktívne uhlie, ktoré absorbuje mastnotu a má detoxikačné vlastnosti, pomáha zlepšovať stav pokožky. Výsledkom je čistá pleť, ktorá je svieža, hladká a pružná pleť.

Použitie:
Pred použitím dobre pretrepte. Držte nádobku 15 cm od podpazušia a nastriekajte.

Naša kolekcia Sport bola vytvorená pomocou technológie Power Recharge. Táto vôňa so sviežimi tónmi citrusov, bergamotu a mäty piepornej je navrhnutá tak, aby ste sa cítili nabití energiou.

Účinný a vysoko efektívny antiperspirant v spreji na 24-hodinovú zaručenú ochranu proti poteniu a telesnému zápachu, špeciálne navrhnutý pre aktívny životný štýl. Vôňa, ktorú poháňa jedinečná technológia vône, je navrhnutá tak, aby ste sa cítili nabití energiou. Obsahuje aktívne uhlie, ktoré pomáha absorbovať mastnotu. Vychutnajte si dávku sviežej drevitej vône, ktorá vám pomôže načerpať energiu pre telo, myseľ a dušu.

Zloženie: Bután, propán, chlórhydrát hliníka, izopropylpalmitát, izobután, dikapryléter, C12-15 alkylbenzoát, oktyldodekanol, parfum/voňavka, drevené uhlie, etylhexylglycerín, tokoferol, dištardimoniumhektorit, propyléniumkarbonát, voda/voda, citronellol, kumarín, linalool, limonén. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: