Savage Garden Scented Candle

Novinka Iba online
€149,90

luxusná vonná sviečka, 2500 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ŠALVIA MUŠKÁTOVÁ


Šalviový olej má povzbudzujúce a regeneračné účinky.

POUŽITIE

Vychutnajte si povzbudzujúci a hrejivý účinok, keď zapálite túto luxusnú sviečku z našej súkromnej kolekcie. Základom je šalvia - od staroveku považovaná za posvätnú bylinu a zázračnú ingredienciu - svieža a energická vôňa inšpirovaná zelenými tónmi vetiveru a pikantného citrónu, ktoré dopĺňa bylinná a upokojujúca šalvia pelargónie. Elegantná a lesklá strieborná sklenená nádoba má kovový, polopriehľadný povrch, ktorý umožňuje pozorovať jemné blikanie sviečok vo vnútri. Je dokonalým doplnkom každého interiéru, či už vo vašej vlastnej domácnosti, alebo darovaná ako premyslený darček. Táto sviečka má dobu horenia až 150 hodín. Po vyčerpaní môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Naplňte svoj domov upokojujúcou vôňou sviežich zelených tónov a bylinnej šalvie s našou luxusnou sviečkou Savage Garden.

VAROVANIE

Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Škodlivá pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla.  Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc.  Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE 3,7-dimetyloktán-3-ol; cineol; geranyl acetát; linalyl acetát; nerol; oktabenzón; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: