Sakura Hygienic Hand Gel

€3,90

dezinfekčný prostriedok na ruky, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:

Naneste malé množstvo gélu do dlaní a mädlite si ruky, kým nezaschne. Len na vonkajšie použitie.

Doprajte si hygienický gél na ruky, ktorý kombinuje naše najobľúbenejšie organické ryžové mlieko a vôňu čerešňových kvetov s okamžitým čistením. Tento hygienický gél na ruky nevyžaduje mydlo ani vodu a zanecháva ruky hladké a voňavé.

Zloženie: Voda/voda, glycerín, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, extrakt z ovocia Prunus Avium (čerešňa vtáčia), extrakt z ryže Oryza Sativa (Oryza Sativa), aminometylpropanol, parfum/voňavka, hexylcinnamal, Benzyl salicylát, linalool, kumarín, citronellol, geraniol, alfa-izometyl-ión, škoricový alkohol, limonén, izoeugenol, propylénglykol, sorban draselný, citran sodný, kyselina citrónová, kyselina sorbová, metabisulfit sodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: