Sakura Hygienic Hand Gel

€3,90

hygienický gél na ruky, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Ako používať

Naneste malé množstvo gélu na jednu ruku a trite ruky o seba, kým nezaschnú. Len na vonkajšie použitie.

Doprajte si hygienický gél na ruky, ktorý kombinuje naše najobľúbenejšie organické ryžové mlieko a vôňu čerešňových kvetov s okamžitým čistením. Tento hygienický gél na ruky nevyžaduje mydlo ani vodu a zanecháva ruky hladké a voňavé.

Zloženie, Voda/voda, glycerín, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, extrakt z ovocia Prunus Avium (čerešňa vtáčia), extrakt z ryže Oryza Sativa (Oryza Sativa), aminometylpropanol, parfum/voňavka, hexylcinnamal, Benzyl salicylát, linalool, kumarín, citronellol, geraniol, alfa-izometyl-ión, škoricový alkohol, limonén, izoeugenol, propylénglykol, sorban draselný, citran sodný, kyselina citrónová, kyselina sorbová, metabisulfit sodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: