Sakura Hand Wash

€10,90

tekuté mydlo na ruky, 300 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použite:

Na očistenie rúk postačia 1 až 2 stlačenia pumpičky.

Premeňte svoju každodennú rutinu na zmysluplnú chvíľu s týmto prípravkom na umývanie rúk od spoločnosti The Ritual of Sakura. Zloženie bez mydla obohatené o ryžové mlieko a čerešňové kvety hydratuje a chráni ruky. Kombinujte ho s balzamom na ruky z rovnakej rady a vystavte ho na jednom z našich luxusných podnosov, aby ste získali štýlový ráz. K dispozícii je aj naša ekologická náplň.

Zloženie: Voda, laurylsulfát sodný, glycerín, kokamidopropylbetaín, extrakt z kvetov Prunus Serrulata, extrakt z ryže (Oryza Sativa), PEG-4 semamid z repky olejnej, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocínamát, glyceret-2 kokoát, C12-13 alkylaktát, C12-13 alkoholy, citrát sodný, betaín, Polysorbát 20, PEG-6 kaprylové/kapricové glyceridy, chlorid sodný, parfum, benzylsalicylát, citronelol, kumarín, geraniol, hexylškoricová, linalol, benzoan sodný, sorban draselný, fenoxyetanol, metabisulfit sodný, kyselina sorbová, kyselina mliečna, kyselina citrónová.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: