Sakura Fragrance Sticks

€30,90

vonné tyčinky, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO
Ryža je v celej Ázii symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety stromu sakura (japonská čerešňa) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odpradávna symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je nádherne uvoľňujúca.

Použitie:

Umiestnite doplnkové tyčinky do fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky budú uvoľňovať nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak by ste však chceli intenzívnejší zážitok z parfumovania, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si uvoľňujúcu a výnimočnú atmosféru až tri mesiace. Predĺžte si tento zážitok z vône výberom plniacej fľaštičky, keď sa pôvodná vyprázdni, alebo ju skombinujte s vonnou sviečkou.

Vonné tyčinky na báze ryžového mlieka a čerešňového kvetu. Prirodzený a štýlový spôsob prevoňania vášho domova. Vydrží približne tri mesiace. Kombinuje jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu, vytvára nádhernú sladkú a krémovú vôňu. Ideálne na použitie v celej domácnosti, od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.

Zloženie: pentametylheptenón, izoeugenol, linalool. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: