Sakura Dish Wash

€7,90

prostriedok na umývanie riadu, 400 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO 
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Použitie:

Dôkladne umyte riad a zároveň sa starajte o svoje ruky pomocou upokojujúceho a voňavého mydla na umývanie riadu. Stlačte uzáver a pridajte niekoľko kvapiek do vody.

Premeňte každodenné kuchynské práce na zmysluplnú rutinu s týmto regeneračným prostriedkom na umývanie riadu od spoločnosti The Ritual of Sakura. Neutrálne pH zloženie obohatené o prekvapivo jemnú vôňu čerešňových kvetov a ryžového mlieka, dôkladne a účinne čistí riad, okrem toho je výnimočne šetrné k vašim rukám.

Fľaša je vyrobená z recyklovaného PET a jej zloženie bolo vytvorené tak, aby malo minimálny vplyv na životné prostredie.

Zloženie: aniónové povrchovo aktívne látky 15-30 %, neiónové povrchovo aktívne látky 5 %, amfoterné povrchovo aktívne látky 5 %, parfum/fragmentácia, butylsalicylát, citronelol, kumarín, geraniol, hexylcinnamal, linalool. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: