Sakura Detergent

€15,90

luxusný prací prostriedok, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Sakura

RYŽOVÉ MLIEKO
V celej Ázii je ryža symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.
 

ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonská čerešňa) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov bol čerešňový kvet vždy symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa má nádherné relaxačné účinky.

POUŽITE
Pri určovaní správneho množstva sa starostlivo riaďte pokynmi na obale. Pri praní v práčke pridajte do zásobníka práčky alebo umiestnite uzáver s výrobkom vo vnútri na oblečenie. Vaše oblečenie bude čisté a svieže.

Doprajte si kvetinovú, jemnú vôňu svojej obľúbenej kolekcie The Ritual of Sakura na oblečenie a posteľnú bielizeň. Krásna vôňa dokonale upokojí vašu myseľ počas celého dňa. Luxusný parfumovaný prací prostriedok môžete použiť až na 33 praní v práčke alebo až na 66 ručných praní. Vhodný na bielu a farebnú bielizeň.
Kombinuje jemnú vôňu ryžového mlieka a čerešňového kvetu, čím vytvára nádherne sladkú a sviežu vôňu. Vaša bielizeň sa vám poďakuje.

Zloženie

Voda, Laureth-7, Dodecylbenzénsulfonát sodný, Laurethsulfonát sodný, Kokosan sodný, Alkohol, Citrát sodný, Fenoxyetanol, Etoxylovaný polyetylénimín, Diatyléntriamin-pentametylénfosfonát sodný , Kopolymér styrénu a akrylátov, Chlorid sodný, Rozjasňovač odvodený od stilbénu, Subtilizín, 4,4'-bis[(4-anilino-6-morfolino-1,3,5-triazín-2-yl)amino]stilbén-2,2'-disulfonát disodný , izopropylalkohol, alfa-amyláza, mannanáza, parfum, alfa-izometyl-ionón, benzylsalicylát, škoricový alkohol, citronellol, kumarín, geraniol, hexylškoricový olej, linalool.

Varovanie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Ak sú prítomné kontaktné šošovky, odstráňte ich, ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: