Reve de Hanami W 50ml

€49,90

Parfumovaná voda, 50 ml 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Iconic Collection

LIČI
Liči je subtropické ovocie pestované v Indii, jemne ružové a mierne sladké. Na rozdiel od iných druhov tropického ovocia je liči sladké, ale jemné, rafinované a mierne. Prináša šťavnatú sviežosť vo vrchných tónoch a náznak vanilínu v pozadí.


ČEREŠŇOVÝ KVET
Jemné kvety sakury (japonskej čerešne) japonskí básnici často opisujú ako jarný sneh. Pre Japoncov je čerešňový kvet odjakživa symbolom znovuzrodenia prírody a čistoty. Jemná vôňa je úžasne relaxačná.

Ako používať
Aplikujte na pulzné body, napríklad za ušami, na zápästiach, na vnútornej strane lakťov a na spodnej strane krku. Nechajte vôňu zaschnúť, netrite ju, pretože by sa vôňa zmenila.

Zasnívajte sa o úžasne sladkom a živom japonskom období Hanami a oslávte nové začiatky s Rêve de Hanami. Táto jemná kytica krémových ružových kvetov predstavuje krásu kvetov sakury, ktorú umocňujú živé ovocné tóny liči, hrušky a bergamotu. Ambra a drevitý závan dodajú tejto živej vôni guľatosť a v podtónoch tohto gurmánskeho jarného parfumu zachytíte závan jemnej vanilky a elegantného pačuli. Táto vôňa patrí do kvetinovej rodiny a obsahuje 86,60 % zložiek prírodného pôvodu. Všetky naše elegantné flakóny na parfumy sa dajú úplne rozobrať, takže sú 100 % recyklovateľné.

Alkohol denát, parfum/voňavka, voda, linalool, hydroxycitronellal, limonén, alfa-izometyl-ión, citronellol, kumarín, citral, geraniol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: