Wild Fig Refill Car Perfume

€19,90 –20 %
1111039 WildFigCarPerfumeRefillPROBOX T
€19,90 –20 % €15,90

náhradná náplň vône do auta, 6 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ČERSTVÉ FIGY

V mnohých orientálnych krajinách je figovník symbolom plodnosti a reprodukcie. Čerstvé figy sú známe svojimi hydratačnými vlastnosťami a sladkou zemitou vôňou. Vôňa čerstvých fíg pripomína teplé dni, keď je vzduch naplnený komplexnou vôňou zrelého letného ovocia z Ďalekého východu.

Ako používať

1)Odstráňte mriežku zo zadnej časti držiaka vône do auta. 2) Vyberte prázdnu vonnú membránu z držiaka. 3) Vložte novú vonnú membránu do držiaka hliníkovou stranou nahor, pretiahnite hliníkový pásik cez otvor v mriežke a mriežku upnite do držiaka. 4. Opatrne odstráňte fóliu, bez poškodenia membrány 5) Pricvaknite klip na držiak v preferovanej polohe 6) Pricvaknite držiak na prieduch vášho vozidla 7) Nastavte rýchlosť ventilátora na reguláciu intenzity vône.

Užite si jazdu s týmito 2 náplňami vône do auta, ktorých základom je lákavá kombinácia šťavnatých zrelých talianskych fíg zmiešaných s čínskym kosatcom a nuansami sviežeho korenistého klinčeka a santalového dreva. Každé balenie náplní vydrží 6 až 8 týždňov a dokonale sa zmestí do štýlového dreveného držiaka.

Varovanie!

Obsahuje 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, pentadekalaktón, alfa-izometyl ión, (+)-(1s, 2s, 3s, 5r)-2,6,6-trimetylbicyklo[3.1. 1]Heptán-3-Spiro-1 -(Cyklohex-2 -En-4 -One), (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-Cyklohexadién-1-Yl)-2-Butén-1-One, tetrametyl acetylkahydronaftalény, 2,4-dimetyl-3-cyklohexekarboxaldehyd, cyklámenový aldehyd, citronellol, kumarín, cyklododekán, (1-etoxyetoxy)-, eugenol, geraniol, nerol. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: