Precious Amber Scented Candle

Novinka Iba online
€149,90

luxusná vonná sviečka, 2500 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

JANTAR

Jantár je skamenelá živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi akcentmi.

POUŽITIE

Premeňte svoj domov na svätyňu s luxusnou sviečkou s vôňou Precious Amber. Táto vonná sviečka je skutočným lákadlom pre domácnosť a poskytuje explóziu vône väčších miestností, ako je obývacia izba alebo veľká chodba. S aromatickým úvodom z borievky a sviežou vôňou kardamónu má korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje prídavok pačuli, vetiveru a bohatých jantárových tónov. Túto vôňu si môžete vy a vaši blízki vychutnávať až 150 hodín. Elegantná čierna sklenená nádobka má kovový, polopriehľadný povrch, ktorý vám umožní pozorovať jemné blikanie sviečky vo vnútri. Je to dokonalý doplnok každého interiéru, či už vo vašej vlastnej domácnosti, alebo darovaný ako premyslený darček. Po spotrebovaní sviečky môžete nádobu znovu použiť ako štýlovú nádobu na kvety, ceruzky alebo štetce.

Ponorte sa do sladkej a zmyselnej vône tejto luxusnej sviečky s tromi prútikmi - aromatickej zmesi opulentného ylang ylang, pačuli, vetiveru a bohatého jantáru.

VAROVANIE

Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu.  Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla.  Ak dôjde k podráždeniu pokožky alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc.  Odneste obsah/kontajner na zberné miesto nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-one; Octabenzone.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: