Precious Amber Refill Hand Wash

€19,90

náplň do mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes e-mail

JANTAR
Jantár je skamenená živica stromov, ktorá je cenená pre svoju farbu a prírodnú krásu už od neolitu. Pri použití v parfémoch je jantár sladký, jemný a zmyselný s púdrovými, vanilkovými a orientálnymi prvkami.

POUŽITIE
Nádobu na umývanie rúk umiestnite do umývadla a vyberte čerpadlo. Otvorenú fľašu nakloňte smerom nadol, aby ste naplnili prázdnu fľašu.

Toto praktické balenie vzácneho jantáru, vyrobené z recyklovaných a recyklovateľných materiálov, má objem 600 ml, takže fľašu na umývanie rúk môžete naplniť dvakrát! Praktický uzáver tiež uľahčuje plnenie a skladovanie. Táto vôňa s aromatickým úvodom z borievky a sviežeho kardamónu má korenisté srdce zmiešané s opulentným ylang ylang, po ktorom nasleduje pačuli, vetiver a bohaté jantárové tóny.

1. Vyberte pumpičku z pôvodnej fľaštičky. 2. Vyberte z fľaštičky a nechajte ju otvoriť. Nakloňte otvorenú náplň smerom nadol, aby ste prázdnu fľaštičku naplnili prípravkom na umývanie rúk. 3. Otočte pumpičku späť na fľaštičku. Uzavrite flipové viečko a náplň uložte, ak vám ešte zostal výrobok, pretože ju môžete použiť dvakrát. Keď náplňovú fľašu vyprázdnite, môžete ju jednoducho recyklovať.

Zloženie

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Amber Extract, Betaine, Polysorbate 20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-4 Rapeseedamide, oktadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocínamát, glycereth-2 kokoát, C12-13 alkyl laktát, C12-13 alkoholy, parfum/parfum, benzoan sodný, sorban draselný, kyselina citrónová, kyselina mliečna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: