Oudh Parfum d'Interieur

Iba online
€35,90

luxusný domáci parfum v spreji, 500 m

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Oudh

ČIERNY OUDH 
Precious Oudh vytvára teplú orientálnu drevitú vôňu, ktorá navodzuje elegantnú a sofistikovanú atmosféru.

PAČULI
Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy ťažké tóny pižma a zeme, ktoré vyžarujú niečo hlboko zmyselné.

Použitie:

Stlačením malého okrúhleho tlačidla na boku otvorte a zatvorte striekacie čerpadlo. Držte ho vo zvislej polohe a rozprašujte ho po miestnosti, aby ste dosiahli dokonalú vôňu.

dimensions rozměr
weight váha
time čas

Obklopte svoje zmysly paletou bohatých a dymových vôní, ako je oudh a pačuli, a upokojte svoju dušu v ich hrejivom objatí. Vytvorte si doma jedinečný aromatický pocit s hrejivou vôňou tohto parfumového spreja Oudh.

Jemným rozprašovaním dodáte svojej miestnosti osobitý nádych a kedykoľvek vytvoríte sofistikovanú atmosféru.

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte obal alebo etiketu výrobku pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE POŠKODENIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. 

Zloženie: linalool, citronellol, limonén.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: