Oudh Fragrance Sticks

Iba online
€54,90

luxusné vonné tyčinky do domácnosti, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Oudh

ČIERNY OUDH 
Precious Oudh vytvára teplú orientálnu drevitú vôňu, ktorá navodzuje elegantnú a sofistikovanú atmosféru.

PAČULI
Pačuli sa v Indii považuje za veľmi dôležitú zložku mnohých nápojov lásky. Vlastne to nie je prekvapujúce, keď vezmeme do úvahy ťažké tóny pižma a zeme, ktoré vyžarujú niečo hlboko zmyselné.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa ich dotknete, umyte si ruky vodou a mydlom.

Tieto vonné tyčinky s bohatou a dymovou vôňou oudhu a pačuli sú prirodzeným a štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Tieto difúzne tyčinky s upokojujúcou a hrejivou vôňou sú ideálne na použitie v celom dome: od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.

Vydržia približne päť mesiacov.

Tip: pre extra zážitok z vône môžete vonné tyčinky skombinovať s vonnou sviečkou The Ritual of Oudh XL.

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRíPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte sa veľkým množstvom vody a mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak sa to dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Zachovajte chladnú hlavu. Obsah/kontajner odneste na vhodné zberné miesto. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. V prípade rozliatia okamžite vyčistite. 

Zloženie: Linalool, citronellol, dipentén, [3R-(3α,3aβ,7β,8α)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetrametyl-1H-3a,7-Metanoazulén-5-Yl)Etan-1-On, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrameth-yl-2-Naphthalenyl)Ethanone, Geraniol, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyclohexen-1-Yl)-3-Buten-2-One, Kumarín, [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-Octahydro-6-Metoxy-3,6,8,8-Tetrametyl-1H-3a,7-Metanoazulén, Reakčná hmotnosť cyklohexánpropanolu, 2,2,6-trimetyl-a-propyl-, (αR,1R,6S)- a cyklohexánpropanol, 2,2,6-trimetyl-a-propyl-, [1a(S*),6b]- (9CI). Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: