Mehr Refill Fragrance Sticks

€27,90

náplň do difuzéra vrátane tyčiniek, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMARANČ
Pikantná, korenistá, svieža a príjemná vôňa sladkého pomaranča vám zdvihne náladu a dodá energiu.

CÉDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédra je známy tým, že pomáha uvoľniť telo i myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédra má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá vám pomôže prežiariť a povzbudiť vašu dušu.

Použitie:
Naplňte prázdnu nádobu na vonné tyčinky novou dávkou. Umiestnite čerstvé tyčinky do fľaše a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie tyčiniek nie je potrebné.

Vonné tyčinky Ritual of Mehr predstavujú prirodzený a štýlový spôsob, ako krásne prevoňať váš domov. Po vložení tyčiniek do flakónu prirodzene a jemne prevonia miestnosť cédrovým drevom, sladkým pomarančom a nádychom hrejivého korenia. Táto luxusná interiérová vôňa je ideálna na použitie kdekoľvek v domácnosti, od obývacej izby cez kúpeľňu, kuchyňu až po spálňu. Táto povzbudzujúca vôňa vydrží približne 3 mesiace.

Zloženie: Contains (2e)-2-Methyl-3-Phenylacrylaldehyde, Octahydro-Methoxy-Tetramethyl-Methanoazulene,Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Linalool, Linalyl Acetate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: