Karma Scented Candle

€24,90

vonná sviečka, 290 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:

Prvýkrát nechajte sviečku horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a rovnomerne sa rozhorela. Tip na meditáciu: Sústreďte sa na blikajúci plameň a nechajte tento jediný obraz zamestnať vašu myseľ. Predstavte si, že vdychujete a vydychujete svetlo sviečky.

Vytvorte si doma slnečnú letnú atmosféru s vonnou sviečkou The Ritual of Karma. Obsahuje jemne sladkú vôňu posvätného lotosu v kombinácii s výživným bielym čajom a môžete si ho vychutnávať až 50 hodín. Ak chcete umocniť svoj zážitok z vône, skombinujte ju s vonnými tyčinkami The Ritual of Karma a vytvorte výnimočnú letnú atmosféru.

Zloženie: (Z)-3,4,5,6,6-pentametylhept-3-en-2-ón, linalool, (E)-2-metoxy-4-(Prop-1-Enyl) fenol. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: