Karma Home Perfume

€29,90

interiérový parfum, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOS
Symbolom čistoty, krásy a múdrosti. Je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:

Otočením otvorte trysku. Striekajte mimo tváre a tela. Nádobu držte vo zvislej polohe a krúživým pohybom ju nastriekajte do voľného priestoru v miestnosti. Zatvorte trysku jej opätovným otočením. Výrobok skladujte vo vzpriamenej polohe so spúšťacím mechanizmom smerom nahor.

Ritual of Karma Parfum d'Interieur je parfumovaný sprej, ktorý pomáha vytvoriť jedinečný zážitok z vône v domácnosti. Sprej kombinuje sladkú kvetinovú vôňu posvätného lotosu s vyživujúcou silou bieleho čaju, ktorý naplní každý priestor zvláštnym letným pocitom a navodí pocit hlbokej starostlivosti a uvoľnenia.

V závislosti od veľkosti miestnosti, v ktorej sa nachádzate, nastriekajte trochu vône okolo seba; na prevoňanie miestnosti stačí len niekoľko streknutí.

Zloženie: Cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, limonén, izoeugenol, linalool, linalyl-acetát, heliotropín. Môže spôsobiť alergickú reakciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: