Karma Parfum d'Interieur

€26,90

domáci parfém v spreji, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Svätý lotos je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi vlastnosťami.
 

BIELY ČAJ
Biely čaj je ľahko oxidovaný čaj pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Biely čaj vraj zostruje zmysly.

Ako používať

Otáčaním otvorte trysku. Striekajte mimo tváre a tela. Nádobu držte vo zvislej polohe a krúživým pohybom ju nastriekajte do voľného priestoru v miestnosti. Opätovným otočením trysky ju zatvorte. Výrobok skladujte vo vzpriamenej polohe so spúšťacím mechanizmom smerom nahor.

Ritual of Karma Parfum d'Interieur je parfumovaný sprej, ktorý pomáha vytvoriť jedinečný zážitok z vône v domácnosti. Sprej kombinuje sladkú kvetinovú vôňu posvätného lotosu s vyživujúcou silou bieleho čaju, ktorý naplní každý priestor zvláštnym letným pocitom a navodí pocit hlbokej starostlivosti a uvoľnenia.

V závislosti od veľkosti miestnosti, v ktorej sa nachádzate, nastriekajte trochu vône okolo seba; na prevoňanie miestnosti stačí len niekoľko streknutí.

Zloženie

Cis-4-terc-butylcyklohexylacetát, limonén, izoeugenol, linalool, linalyl-acetát, heliotropín. Môže spôsobiť alergickú reakciu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: