Karma Anti Perspirant Spray

€9,90

antiperspirant v spreji, 150 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVET
Lotosový kvet je symbolom čistoty, krásy a múdrosti a je známy svojimi blahodarnými a ošetrujúcimi vlastnosťami.


BIELY ČAJ
Je ľahko oxidovaný čaj, pestovaný a zbieraný najmä v Číne. V poslednom čase sa pestuje vo východnom Nepále, severnom Thajsku, južnej Srí Lanke a Indii. Biely čaj dodáva nášmu parfému sviežu, čistú a zelenú vôňu s ľahkým kvetinovým akcentom. Hovorí sa, že biely čaj zostruje zmysly.

Použitie:
Pred použitím dobre pretrepte, aby ste zabránili vzniku bielych škvŕn na oblečení. Nádobku držte 15 cm od podpazušia a nastriekajte.

Zostaňte svieži a chránení svojou obľúbenou vôňou s antiperspirantom v spreji The Ritual of Karma. Poskytuje 24-hodinovú ochranu proti poteniu a nežiaducemu telesnému zápachu. Tento jemný, upokojujúci sprej je obohatený o zložky zjemňujúce pokožku, ako je lotosový kvet a biely čaj.

VAROVANIE: Extrémne horľavý aerosól. Nádoba pod tlakom, pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Nepopáliť ani nespáliť, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na podráždenú alebo porušenú pokožku.

Zloženie: Bután, propán, chlórhydrát hliníka, izopropylpalmitát, izobután, dikapryléter, C12-15 alkylbenzoát, oktyldodekanol, parfum/voňavka, extrakt z kvetov Nelumbo Nucifera, Camellia Sinensis Leaf Extract, Aqua/Water, Disteardimonium Hectorite, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Limonene, Citronellol, Citral, Linalool, Tocopherol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: