Jing Scent Booster & Softener in 1

€12,90

luxusný zmäkčovač tkanín , 750 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách. Na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Keďže biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, biely lotos je aj symbolom pokoja.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

POUŽITE
Nalejte 25-35 ml pracieho prostriedku do zásuvky práčky alebo vložte naplnené viečko dovnútra na oblečenie. Spustite požadovaný program na práčke. Oblečenie bude čisté, mäkké a s uvoľňujúcou kvetinovou vôňou. Pred použitím si pozorne prečítajte návod na obale, aby ste určili množstvo posilňovača vône a zmäkčovadla.

Dodajte svojmu oblečeniu a bielizni jedinečnú vôňu s naším zvýrazňovačom vône a zmäkčovačom tkanín 2 v 1 od spoločnosti The Ritual of Jing. Dlhotrvajúca kvetinová a pižmová vôňa lotosu a jujuby zanechá vaše oblečenie čisté, mäkké a voňajúce upokojujúcimi kvetmi. Jemný posilňovač a zmäkčovač tkanín možno používať so všetkými pracími prostriedkami a všetkými typmi tkanín. Vydrží približne 30 pracích cyklov. Stačí pridať 25-35 ml do priehradky práčky a spustiť vybraný program.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal alebo etiketu výrobku majte poruke pre prípad potreby lekárskej pomoci. Obsah/obal odovzdajte na špeciálne zberné miesto v súlade s miestnymi predpismi. Obsahuje tetrametyl acetylkahydronaftalény, linalool, 4-terc-butylcyklohexylacetát, 2-propén-1-Ol,2-metyl-3-(4-metylfenyl)-(2e)-, cyklohexanol,4-(1,1-dimetyl). Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Zloženie

Voda, dihydrogenovaný palmoyletylhydroxyetylmetosulfát a dipalmoyletylhydroxyetylmetosulfát, izopropylalkohol, chlorid horečnatý, polyéter-aminofunkčná silikónová emulzia, celuláza, kyselina mliečna, parfum (ALFA ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: