Jing Relaxing Serum

€13,90

relaxačné sérum, 15 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považuje za symbol čistoty a duchovného rastu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri jeho západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Použitie:

Pomocou guľočkového aplikátora vmasírujte trochu uvoľňujúceho séra na čelo a krk, aby ste sa zbavili stresu a únavy. Opakujte toľkokrát, koľkokrát chcete, aby sa účinky zintenzívnili. Pri používaní na spánkoch sa vyhnite tenkej pokožke okolo očí.

S relaxačným sérom Ritual of Jing si môžete dopriať dokonalú relaxáciu doma aj na cestách. Chladivý krém kombinujúci osviežujúce účinky čínskej mäty piepornej s relaxačnými účinkami jing, nanesiete krúživými pohybmi praktickým guľôčkovým aplikátorom na spánky, čelo a krk, pre rýchle zbavenie stresu a únavy. Je to základný nástroj na okamžitú úľavu od stresu, nech ste kdekoľvek.

Zloženie: Voda/voda, denaturovaný lieh, etylhexylstearát, dikaprylkarbonát, glycerín, olej z mäty piepornej (Mentha Piperita), mentyllaktát, pantenol, polyakrylát sodný, levanduľový olej (Lavandula Hybrida) Grosso Herb Oil, mentol, bisabolol, xantánová guma, butylénglykol, extrakt z plodov jujuby (Zizyphus Jujuba), extrakt z lotosového kvetu (Nelumbo Nucifera), sójový olej (Glycine Soja), tokoferol, linalol, limonén, geraniol, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, kyselina citrónová. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: