Jing Refill Hand Wash

€18,90 –20 %
1113345 TheRitualofJingRefillHandWashPRO
€18,90 –20 % €15,10

náplň do mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považuje za symbol čistoty a duchovného rastu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri jeho západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Použitie:

Vložte fľašu s prípravkom na umývanie rúk do umývadla a vyberte pumpičku. Nakloňte otvorenú plniacu fľašu smerom nadol a naplňte prázdnu fľašu.

Rituál Jing Náhradná náplň na umývanie rúk. Vďaka nemu môžete ľahko doplniť svoju existujúcu fľašu luxusného mydla, keď sa vám minie. Kombinuje kvetinové hrejivé vône posvätného lotosu a jujuby, ktoré pôsobia upokojujúco.

Zloženie: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, C12-13 Alkyl Lactate, C12-13 Alcohols, Butylene Glycol, Glyceryl Oleate, Tokoferol, citrát hydrogenovaného palmového glyceridu, parfum/voňavka, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool, benzoan sodný, sorban draselný, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mliečna. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: