Jing Refill Hand Wash

€16,90

náplň do mydla na ruky, 600 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Vložte fľašu na umývanie rúk do umývadla a vyberte čerpadlo. Nakloňte otvorenú plniacu fľašu smerom nadol a naplňte prázdnu fľašu.

Rituál Jing Náplň na umývanie rúk. Vďaka nemu môžete ľahko doplniť svoju existujúcu fľašu luxusného mydla, keď vám dôjde. Kombinuje kvetinové a hrejivé vône posvätného lotosu a jujuby, ktoré pôsobia upokojujúco.

Zloženie

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Ziziphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, C12-13 Alkyl Lactate, C12-13 Alcohols, Butylene Glycol, Glyceryl Oleate, Tokoferol, citrát hydrogenovaného palmového glyceridu, parfum/voňavka, benzylsalicylát, hexylcinnamal, linalool, benzoan sodný, sorban draselný, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mliečna. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: