Jing Refill Fragrance Sticks

€27,90

náplň vonných tyčinek, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považuje za symbol čistoty a duchovného rastu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri jeho západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Použitie:

Naplňte prázdnu nádobku na vôňu náhradnou náplňou. Do fľaše vložte čerstvé tyčinky a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie paličiek nie je potrebné.

Upokojujúca vôňa vonných tyčiniek The Ritual of Jing vydrží ešte dlhšie, ak sa rozhodnete zaobstarať si ďalšiu náplň. Každá náplň sa dodáva so sadou nových trstinových difúznych tyčiniek.

Vyšperkujte svoj domov prírodným, jedinečným a módnym spôsobom, s týmito vonnými tyčinkami založenými na jemnej vôni posvätného lotosu a jujube. Vonné tyčinky Ritual of Jing jemne prevoňajú miestnosť, ktorá sa dokonale spája s vonnou sviečkou Ritual of Jing.

Táto pokojná a upokojujúca vôňa vydrží približne tri mesiace.

Zloženie: Cis-4-terc-butyl cyklohexylacetát, linalool, tetrametyl acetyl tetraftalény, alfa-izometyl-ionón, p-Menthan-7-Ol, izoeugenol, heliotropín.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Pre prípad lekárskej pohotovosti majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. Skladujte na dobre vetranom mieste. Zachovajte chladnú hlavu. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: