Jing Refill Fragrance Sticks

€26,90

náplň do difuzéra, 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SVÄTÝ LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považujú za symbol čistoty a duchovného rastu a sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Ako používať

Naplňte prázdnu nádobku na vôňu náplňou. Do fľaše vložte čerstvé tyčinky a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie paličiek nie je potrebné.

Upokojujúca a upokojujúca vôňa vonných tyčiniek The Ritual of Jing vydrží ešte dlhšie, ak sa rozhodnete zaobstarať si ďalšiu náplň. Každá náplň sa dodáva so sadou nových trstinových difúznych tyčiniek.

Vyšperkujte svoj domov prírodným, jedinečným a módnym spôsobom s týmito vonnými tyčinkami založenými na jemnej vôni posvätného lotosu a jujube. Vonné tyčinky Ritual of Jing jemne prevonia miestnosť upokojujúcou vôňou, ktorá sa dokonale spája s vonnou sviečkou Ritual of Jing.

Táto pokojná a upokojujúca vôňa vydrží približne tri mesiace.

Zloženie

Cis-4-terc-butyl cyklohexylacetát, linalool, tetrametyl acetyl tetraftalény, alfa-izometyl-ionón, p-Menthan-7-Ol, izoeugenol, heliotropín.

Varovanie

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Pre prípad lekárskej pohotovosti majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. Skladujte na dobre vetranom mieste. Zachovajte chladnú hlavu. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: