Jing Mini Fragrance Sticks

€16,90

voňavé minityčinky, 70 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Jing

LOTOS
Lotosovým kvetom sa darí v pokojných, bahnitých vodách a na Ďalekom východe sa považuje za symbol čistoty a duchovného rastu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Biele voňavé kvety sa otvárajú pri východe slnka a zatvárajú sa pri jeho západe, preto je biely lotos aj symbolom mieru.
 

JUJUBE
V tradičnej čínskej medicíne sa semená jujube používajú na zníženie stresu a navodenie pokojného stavu mysle.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do miniatúrnej fľaštičky s vôňou a nezabudnite si potom umyť ruky. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, môžete tyčinky striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Vychutnajte si relaxačnú a výnimočnú atmosféru až na 3 týždne a predĺžte si zážitok z vône výberom náhradnej náplne po vyprázdnení pôvodnej fľaše alebo kombináciou s vonnou sviečkou.

Dodajte svojmu domovu prirodzený, jedinečný a módny štýl s týmito miniatúrnymi vonnými tyčinkami, ktorých základom je jemná vôňa posvätného lotosu a jujuby. Vonné tyčinky Ritual of Jing jemne prevoňajú miestnosť upokojujúcou vôňou, ktorá sa dokonalo spája s vonnou sviečkou Ritual of Jing.

Táto pokojná a upokojujúca vôňa vydrží približne 4-5 týždňov.

Zloženie: Cis-4-terc-butyl cyklohexylacetát, linalool, tetrametyl acetyl tetraftalény, alfa-izometyl-ionón, p-Menthan-7-Ol, izoeugenol, heliotropín.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte ju veľkým množstvom vody/mydla. Skladujte na dobre vetranom mieste. Zachovajte chladnú hlavu. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevom. Ak sa kvapalina vyleje, okamžite ju vyčistite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: