Imperial Rose Fragrance Sticks

€49,90

luxusné vonné tyčinky pre domácnosť

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Ruže

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Ako používať

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Ak sa ich dotknete, umyte si ruky vodou a mydlom.

Vychutnajte si vôňu rozkvitnutej ružovej záhrady s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Ich základom sú intenzívne tóny ruže v kombinácii so sviežimi vodnými prvkami a obohatené o tradičný zelený čaj, ktorý im dodáva prírodný prvok. Pižmové a púdrové základné tóny dodávajú kompozícii hrejivý, elegantný nádych.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky vydávajú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete striedať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a ak sa to dá ľahko urobiť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Obsahuje: Linalool, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: