Imperial Rose Fragrance Sticks

€54,90

luxusné vonné tyčinky pre domácnosť, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

RUŽA

Ruža je univerzálnym symbolom čistoty a lásky, jej sladká a jemná vôňa vyvoláva pozitívne pocity. Rafinovaná vôňa indickej ruže má upokojujúci účinok a pozitívne pôsobí na vašu pokožku.

Použitie:

Umiestnite tyčinky do fľaše. Otáčanie tyčiniek môže ovplyvniť ich životnosť. Pri kontakte s tyčinkami si umyte ruky vodou a mydlom.

Vychutnajte si vôňu rozkvitnutej ružovej záhrady s týmito luxusnými vonnými tyčinkami z našej súkromnej kolekcie. Ich základom sú intenzívne tóny ruže v kombinácii so sviežimi vodnými prvkami a obohatené o tradičný zelený čaj, ktorý im dodáva prírodný prvok. Pižmové a púdrové základné tóny dodávajú kompozícii hrejivý, elegantný nádych.

Nádherne navrhnutá sklenená fľaša je tiež štýlovým spôsobom prevoňania vášho domova. Vonné tyčinky uvoľňujú nádhernú jemnú vôňu bez toho, aby ste ich museli otáčať. Ak však dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie, aby vyhovovali vašim preferenciám. Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov a kombinujte vonné tyčinky s vhodnou sviečkou, aby ste umocnili svoj zážitok z vône.

Varovanie!

Vysoko horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. V prípade potreby lekárskej pomoci majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI: Niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/kontajner do zariadenia na zber nebezpečného odpadu.

Zloženie: Linalool, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: