Homme Beard Oil

€19,90

Olej na fúzy, 30 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Arganový olej
Arganovník je jedným z najstarších stromov na svete a rastie len v juhozápadnom Maroku. Berberské kmene z tejto oblasti poznajú veľkú silu arganového oleja už stáročia. Nie nadarmo sa tomuto stromu hovorí "strom krásy". Používanie arganového oleja na kozmetické účely je starovekým tajomstvom, ktoré sa stará o pokožku a vlasy. Organický arganový olej je bohatý na vitamín E, má obnovujúce účinky, zjemňuje a hydratuje pokožku.

Bazalkový olej

Bazalka sa v Indii považuje za jednu z najposvätnejších bylín a často sa považuje za "kráľovnú bylín". Listy bazalky sú výnimočné svojou eleganciou, sladkosťou a pikantnosťou. Bazalka má antioxidačné, sťahujúce a hydratačné vlastnosti, na pokožku má obnovujúce účinky.

Použite: 
Rozotrite 2-3 kvapky medzi dlaňami. Olej vmasírujte do brady ťahmi smerom nahor tak, aby sa dostal na pokožku tváre. Nakoniec bradu rozčešte prstami alebo kefou smerom nadol a upravte ju ako zvyčajne. Používajte ráno a večer alebo podľa potreby.

Skroťte svoju bradu a starajte sa o ňu jedným ťahom s olejom na bradu Homme. Bazalkový olej s antioxidačnými, sťahujúcimi a hydratačnými vlastnosťami pomáha udržiavať pokožku pod bradou hydratovanú, zatiaľ čo arganový olej, bohatý na vitamín E, má stimulačné vlastnosti, zjemňuje a hydratuje bradu. Nepoddajná brada sa skrotí, ošetrí a vyživí, čím bude krásne upravená a jemná. 

Zloženie: olej z jadier marhule (Prunus Armeniaca), olej zo semien jojoby (Simmondsia Chinensis), olej zo semien sezamu (Sesamum Indicum), parfum/voňavka, olej z jadier argánie (Argania Spinosa), Helianthus Annuus (slnečnicový) semenný olej, Helianthus Annuus (slnečnicový) hybridný olej, extrakt z listov bazalky (Ocimum Basilicum), tokoferol, limonén, linalool, citronellol, citral, geraniol. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: