Hammam Refill Fragrance Sticks

€26,90

Náhradná náplň, 250 m

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

EUKALYPTUS
Eukalyptus sa spája s liečivými vlastnosťami a povzbudzujúcim účinkom na telo a myseľ. Eukalyptový olej sa používa v tureckých kúpeľoch (hammamy) a hovorí sa, že pri inhalácii upokojuje dýchacie problémy.


ROSEMARY
Rozmarín sa používal v starovekej medicíne ako prostriedok na podporu pamäti, ale v súčasnosti je cenený pre svoju silnú vôňu a revitalizačné vlastnosti.

Ako používať
Naplňte prázdnu nádobku na vôňu náplňou. Do fľaše vložte čerstvé tyčinky a umyte si ruky, ak prišli do kontaktu s tekutinou. Otáčanie paličiek nie je potrebné.

Parfémová náplň do našich aktuálnych vonných tyčiniek The Ritual of Hammam, vhodná aj na použitie v jednom z našich luxusných držiakov na vonné tyčinky. Fľaša je vyrobená z recyklovateľného skla, ktoré pomáha chrániť životné prostredie.

Vydrží približne tri mesiace , pri každom novom parfume použite vždy nové tyčinky.

Zloženie: linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalylacetát, pentadekalaktón, limonén, tetrametyl acetylhydronaftalény, alfa-izometyl-ionón, geraniol, heliotropín, cis-4-(izopropyl)cyklohexanemetanol, beta-pinény, cyklámenový aldehyd.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: