Hammam Bath Foam

Novinka
€15,90

pena do kúpeľa, 500 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Ritual of Hammam

ARGÁNOVÝ OLEJ
Arganovník je jedným z najstarších stromov na svete a rastie len v juhozápadnom Maroku. Berberské kmene v tejto oblasti poznajú veľkú silu arganového oleja už stáročia, možno tisíce rokov. Nie nadarmo sa tomuto stromu hovorí "strom krásy". Používanie arganového oleja na kozmetické účely je starodávnym tajomstvom starostlivosti o pleť a vlasy. Organický arganový olej je bohatý na vitamín E, má vitalizujúce účinky a zjemňuje a hydratuje pokožku.

 

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získaný z tohto stromu je známy svojou povzbudzujúcou a sviežou vôňou.

POUŽITIE
Pri napúšťaní vane nalejte pod kohútik trochu peny do kúpeľa. Potom sa len ponorte do bohatých, hodvábne jemných bubliniek.

Naša pena do kúpeľa Rituál Hammam je z 90 % prírodného pôvodu a je dokonalým spôsobom, ako sa rozmaznávať a užívať si toľko potrebný čas pre seba. Keď sa ponoríte do teplej, bublinkovej náruče našej peny do kúpeľa, nechajte povzbudzujúcu vôňu eukalyptu prebudiť vaše zmysly a vyčistiť myseľ. Eukalyptový olej, ktorý používame, je starostlivo vyberaný, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu a maximálne blahodarné účinky. Nie je to však len vôňa, ktorá vás bude rozmaznávať a omladzovať. Naša pena do kúpeľa je obohatená aj o arganový olej, vzácnu zložku bohatú na esenciálne mastné kyseliny a vitamín E. Počas pobytu vo vani vám pena do kúpeľa pomôže vyživovať a hydratovať pokožku, zanechá ju jemnú, hladkú a žiarivú. Preto neváhajte a doprajte si relaxačný a terapeutický zážitok z kúpeľa, po ktorom sa budete cítiť svieži a zregenerovaní od hlavy až po päty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: