Green Cardamom Scented Candle Mini 6x

€28,50

6x vonné mini sviečky, 6x 43 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

Zelený kardamón
Kardamón je jedným z najstarších korenín na svete a používal sa v kadidlách a parfémoch už v starovekom Egypte. Predstavte si drevo, korenie a sladkosť a dotknete sa esencie kardamónu.

Používanie 

Luxusný držiak na sviečky vyčistite horúcou vodou alebo ho zmrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše mini sviečky s vôňou zeleného kardamónu, ktoré boli špeciálne vyvinuté na plnenie svietnikov z kolekcie Signature. Táto vôňa, založená na živicovej vôni kardamónu, je jasnou a zvodnou kombináciou iskrivej mandarínky so šepotom sladkého a bohatého korenia. Drevité tóny v pozadí so sladkým jantárom a pižmom dávajú priestor luxusnej vôni, ktorá dýcha pozitívnosťou a exkluzivitou. Všetky vonné mini sviečky (6 kusov) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

Upozornenie

Nikdy nenechávajte sviečky horieť bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: