Green Cardamom Scented Candle Mini 6x

Iba online
€31,90

6x vonné mini sviečky, 6x 43 gr

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

ZELENÝ KARDAMÓN
Kardamón je jedným z najstarších korenín na svete a používal sa v kadidlách a parfémoch už v starovekom Egypte. Predstavte si drevo, korenie a sladkosť a dotknete sa esencie kardamónu.

Použitie:

Luxusný svietnik vyčistite horúcou vodou alebo ho zamrazte, aby ste ľahko odstránili zvyšky vosku. Do stredu prázdneho svietnika umiestnite jednu vonnú mini sviečku. Teraz môžete svoj krásny svietnik používať znova a znova.

Objavte naše mini sviečky s vôňou zeleného kardamónu, ktoré boli špeciálne vyvinuté na plnenie svietnikov z kolekcie Signature. Táto vôňa, založená na živicovej vôni kardamónu, je jasnou a zvodnou kombináciou iskrivej mandarínky so šepotom sladkého a bohatého korenia. Drevité tóny v pozadí so sladkým jantárom a pižmom dávajú priestor luxusnej vôni, ktorá dýcha pozitívnosťou a exkluzivitou. Všetky vonné mini sviečky (6 kusov) z našej kolekcie zaručujú nádhernú dlhotrvajúcu vôňu a vysokú kvalitu horenia po dobu 10 hodín.

Upozornenie!

Nikdy nenechávajte sviečky horieť bez dozoru. Sviečky používajte na vlastné riziko. Sviečky vždy uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: