Black Oudh Scented Candle With Metal Sleeve

Novinka Iba online
€179

luxusná vonná sviečka, 1600 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

ČIERNY OUDH


Predstavte si vôňu, ktorá začína povzbudzujúcou kôrou pomarančov a vytvára živú a povznášajúcu auru. Keď sa usadí, v srdci sa rozvinie zvodná hrejivosť šafranu, ktorá vyvoláva pocit luxusu a intríg. Základné tóny napokon vyžarujú hlbokú, bohatú esenciu oudu.

POUŽITIE


Luxusná sviečka s bohatou vôňou na báze čierneho oudu, ktorá vám vydrží približne 120 hodín. Hlboké tóny oudhu sa nádherne spájajú s bohatým korením a púdrovým pačuli a vytvárajú výrazný charakter. Biele priesvitné sklo sviečky umožňuje mihotavému plamienku krásne preniknúť cez vyryté výrezy kovového držiaka. Po vyprázdnení sa dá kovový obal na opakované použitie zasunúť okolo ktorejkoľvek z našich 1600g sviečok.

Luxusná, nádherne voňajúca sviečka na báze čierneho oudhu. Vychutnajte si dlhotrvajúce horenie a vôňu sviečky Black Oudh.

Pred zapálením vyberte sviečku z krabičky a položte ju na stabilný, tepelne odolný povrch. Chráňte pred prievanom. Pred každým zapálením zastrihnite knôt na 0,5 cm. Všetky predmety vrátane zápaliek a odrezkov knôtu držte mimo dosahu vosku. Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 3 - 4 hodiny v kuse. Pred každým opätovným zapálením nechajte sviečku vychladnúť. Sviečku uhaste, keď na nej zostane 0,5 cm/0,2 palca neroztopeného vosku. Sviečky používajte na vlastné riziko. Nedodržanie týchto pokynov môže mať za následok zranenie osôb a/alebo poškodenie majetku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: