Amsterdam Collection Fragrance Sticks

Iba online
€54,90

luxusné vonné tyčinky, 450 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Amsterdam Collection

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituals
Na oslavu nášho exkluzívneho partnerstva so slávnym amsterdamským Rijksmuseum sme vytvorili špeciálnu kolekciu. Ponorte sa do nezabudnuteľného zážitku s vôňou kvetov a exotického korenia. Limitovaná edícia Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdáva hold historickému spojeniu medzi Východom a Západom.

Luxusné vonné tyčinky z kolekcie Amsterdam majú jedinečný a úplne nový dizajn. Nádherný drevený uzáver a dizajn so zlatými lístkami boli inšpirované jedinečnou modrou vázou Delft zo 17. storočia, ktorá nádherne znázorňuje ázijské vplyvy, ktoré počas zlatého veku zmenili holandský životný štýl, umenie a dekoráciu. Bohatá a svieža vôňa exotických kvetov, tóny holandského tulipánu, kardamónu a energia japonského yuzu vás prenesú do obdobia, keď si Holanďania prinášali domov exotické poklady. Vonné tyčinky môžete používať v celej domácnosti od obývačky cez kúpeľňu, kuchyňu až po toaletu.
Užívajte si elegantnú a výnimočnú atmosféru až 5 mesiacov. Usporiadajte tyčinky do fľaštičky. Otáčanie tyčiniek nie je potrebné a môže viesť ku kratšiemu zážitku z vône.

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia ihneď vyčistite. OBSAHUJE: 1: Linalol; 7-hydroxikitronellal; linalyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetrametyl-2-Naphthale-nyl)etanón; citronellol; geraniol; α-Metyl-1,3-Benzodiox-ol-5-Propionaldehyd; (Ethoxymetoxy)cyklodekán; Dipen-tén; (E)-3-Metyl-5-Cyklopentadekén-1-on; Eugenol; Nerol; [1 α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimetylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-on; (E)-1-(2,6,6-Trimetyl-1,3-Cyklohexadién-1-Yl)-2-Buten-1-on.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: