Amsterdam Collection Body Scrub

Iba online
€17,90

telový peeling, 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 

TULIPAN
Kvetina, ktorá sa nachádza všade v Holandsku a ktorá sa stala národným symbolom Holandska. Keď sa však tulipány prvýkrát dostali do Amsterdamu z Osmanskej ríše, tieto nádherné kvety sa považovali za skutočný luxus.
 

JAPONSKÉ YUZU
Yuzu je citrusový strom a ovocie pochádzajúce z východnej Ázie. Šťava z yuzu, cenená pre svoju priaznivú výživovú hodnotu, sa často používa na relaxáciu. Je mimoriadne bohatá na antioxidanty a je známa svojimi upokojujúcimi a ošetrujúcimi účinkami na pokožku.

Rijksmuseum & rituals
Na oslavu nášho exkluzívneho partnerstva so slávnym amsterdamským Rijksmuseum sme vytvorili špeciálnu kolekciu. Ponorte sa do nezabudnuteľného zážitku s vôňou kvetov a exotického korenia. Limitovaná edícia Amsterdam Collection obsahuje holandské tulipány a japonské yuzu a vzdáva hold historickému spojeniu medzi Východom a Západom.

Ak chcete zažiť dokonalý zážitok ako v kúpeľoch, doprajte si zmyselnú a jemnú vôňu telového peelingu, ktorý v sebe spája nezabudnuteľný zážitok z vône kvetov, tónov holandského tulipánu, exotického korenia a čierneho korenia v rovnováhe s hrejivým santalovým drevom.

Doprajte svojmu telu peeling, výživu a hydratáciu s týmto nádherným telovým peelingom, ktorý zanechá vašu pokožku jemnú a hodvábnu. Tento peeling môžete použiť aj ako telovú masku tak, že ho necháte pôsobiť 10 minút a potom ho opláchnete.

Zloženie

Voda/voda, glycerín, hydratovaný oxid kremičitý, parfum/voňavka, kaprylyl glykol, extrakt zo stonky Bambusa arundinacea, extrakt z plodov Citrus Junos, extrakt z kvetov Tulipa Hybrid, butylénglykol, propylénglykol, kaprylový/kapricový triglycerid, kopolymér akryloyldimetyltaurátu amónneho/VP, t-butylalkohol, hydroxycitronellal, limonén, fenoxyetanol, kyselina mliečna, hydroxid sodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: