Tiny Rituals - Baby & Mom 2023

Iba online
€42,90

suchý olej 100 ml, telové mlieko pre deti 200 ml, detský gél na umývanie vlasov a tela 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Tiny Rituals
Naše 3 obľúbené ošetrujúce produkty

Co je uvnitř této dárkové sady?

Táto sada obsahuje suchý olej The Ritual of Jing (100 ml), detské telové mlieko Tiny Rituals (200 ml) a detské umývacie mlieko na vlasy a telo Tiny Rituals (200 ml).suchý olej na tělo a vlasy, 100 ml

Pro více informací scrollujte doprava
1/4

suchý olej na tělo a vlasy, 100 ml

Dry oil body & hair, 100 ml

Čím je výnimočný
Tento vyživujúci suchý olej obohatený o levanduľu a santalové drevo vyživuje pokožku a rýchlo sa vstrebáva. Ideálny na použitie na telo a vlasy.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
2/4

telové mlieko pre deti, 200 ml

Baby body lotion, 200 ml

Čím je výnimočný
Intenzívne vyživujúce telové mlieko, ktoré udržuje pokožku vášho dieťaťa jemnú a hydratovanú po celý deň. Je špeciálne vyvinuté pre bábätká, takže je veľmi jemné, zvláčňujúce a upokojujúce. Mlieko je starostlivo vyvinuté z jemných, prírodných, rastlinných zložiek, ako je sladký mandľový olej a ryžové mlieko, ktoré pomáhajú chrániť prirodzenú kožnú bariéru.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní
3/4

detský gél na umývanie vlasov a tela, 200 ml

Baby hair & body wash, 200 ml

Čím je výnimočný
Jemný penivý šampón a umývací prípravok na telo, ktorý dodáva pokožke potrebnú hydratáciu a zároveň ju šetrne čistí od hlavy až po päty. Obohatený o prírodný mandľový olej a ryžové mlieko, ktoré vyživujú pokožku a zabraňujú jej vysušovaniu. Šetrný k očiam, neštípe a ľahko sa oplachuje. Vďaka jemným zložkám vytvára tento výrobok jemnú penu.

renew Obnovující
luxury Bohatý a luxusní

Ryžové mlieko
Ryža je v celej Ázii symbolom hojnosti, šťastia a plodnosti. Výťažok z ryžového mlieka dodáva pokožke jemnosť, pružnosť a zdravý lesk.

Sladký mandľový olej
Tento aromatický olej bohatý na bielkoviny a vitamíny je zároveň jemný, vyživujúci a upokojujúci. Olej zo sladkých mandlí reguluje úroveň vlhkosti pokožky. Olej je vynikajúcim základom pre telový a masážny olej.

4/4

EXKLUZÍVNE SADY

Ideálne na obdarovanie seba alebo niekoho blízkeho

Naše udržitelné sady v dárkovém balení jsou připraveny k obdarování. Veškerý použitý papír má certifikát FSC a pochází z dobře obhospodařovaných lesů s nejvyššími ekologickými a sociálními standardy.

Doprajte novopečenej mamičke a jej bábätku chvíľu relaxu s touto luxusnou darčekovou súpravou pre mamičku a bábätko. Vo vnútri tejto sady objavíte darček, ktorý mamičke pomôže relaxovať a uvoľniť sa, a upokojujúce výrobky, ktoré jej bábätku zaistia pohodlie a bezpečie. Všetky naše výrobky Tiny Rituals (vrátane telového mlieka a gélu na umývanie vlasov a tela v tejto súprave) boli dermatologicky testované a majú neutrálne pH. Suchý olej Ritual of Jing bol špeciálne vyvinutý so zložkami, ktoré podporujú lepší spánok a zanechávajú pokožku hodvábne jemnú. Táto luxusná súprava je ideálnym darčekom pre skvelú novú rodinu.

Vychutnajte si malé každodenné chvíle so svojím bábätkom a premeňte ich na významné momenty. Tento balík starostlivosti o bábätko a mamičku je špeciálne vyvinutý tak, aby bezpečne a jemne čistil, chránil a vyživoval aj tú najjemnejšiu pokožku. Vôňa výrobkov Tiny Rituals neobsahuje alergény a je špeciálne vyvinutá pre bábätká.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: