The Dragon Tree Ornament

€6,90

sprchová pěna, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Legend of the Dragon
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

SLIVKA
Slivka je už po stáročia cenená pre svoju lahodnú vôňu a ošetrujúce vlastnosti. Sladké a ovocné tóny tohto vyhľadávaného ovocia sú odborne zmiešané s ďalšími voňavými zložkami, aby vytvorili harmonickú zmes, ktorá je osviežujúca a sofistikovaná zároveň. Slivka je známa vysokou koncentráciou vitamínov a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť a vyživovať pokožku. Slivka so svojou bohatou symbolikou dlhovekosti a vitality nie je len ovocím, ale aj kultúrnou ikonou, ktorá stelesňuje múdrosť a tradície starej Číny.

CEDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédru je známy tým, že pomáha upokojiť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá pomáha rozjasniť a povzbudiť vašu dušu.

POUŽÍVAJTE
Naneste malé množstvo zlatého gélu na dlaň. Pri kontakte s vodou sa gél okamžite premení na bohatú a pôsobivú penu.

Doprajte si luxusný kúpeľný zážitok so sprchovou penou The Legend of the Dragon. Táto sprchová pena obohatená o zlaté zložky sa premení na bohatú a krémovú bielu penu, ktorá bude rozmaznávať vašu pokožku a zmysly. Očarujúca vôňa šťavnatých sliviek sa mieša s teplou a zemitou vôňou cédrového dreva a vytvára skutočne relaxačný a omladzujúci zážitok zo sprchovania. Táto sprchová pena so zamatovo hladkým povrchom zanechá vašu pokožku jemnú a voňavú s nádychom zlatého lesku.

Táto sprchová pena z limitovanej edície má jedinečný dizajn inšpirovaný mocnými čínskymi cisárskymi drakmi v žiarivej a farebnej vysokolesklej potlači so zlatými ornamentmi. Zaručene sa stane očarujúcim a slávnostným doplnkom vašej sprchy. Obsahuje 91 % zložiek prírodného pôvodu.

UPOZORNENIE. Nádoba pod tlakom, ktorá môže pri zahriatí prasknúť. Vyhnite sa striekaniu do očí. V PRÍPADE, ŽE OČI SÚ STUDENÉ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. 4,3 % hmotnosti obsahu je horľavých. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: