The Dragon Scented Candle

Novinka
€24,90

vonná sviečka, 290 g

Detailné informácie

Podrobný popis

 
The Legend of the Dragon
  • Dodáme do 1 - 2 pracovných dní
  • Nie ste si istí týmto produktom? Spýtajte sa našich odborníkov prostredníctvom e-mailu

SLIVKA
Slivka je už po stáročia cenená pre svoju lahodnú vôňu a ošetrujúce vlastnosti. Sladké a ovocné tóny tohto vyhľadávaného ovocia sú odborne zmiešané s ďalšími voňavými zložkami, aby vytvorili harmonickú zmes, ktorá je osviežujúca a sofistikovaná zároveň. Slivka je známa vysokou koncentráciou vitamínov a antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť a vyživovať pokožku. Slivka so svojou bohatou symbolikou dlhovekosti a vitality nie je len ovocím, ale aj kultúrnou ikonou, ktorá stelesňuje múdrosť a tradície starej Číny.

CEDROVÉ DREVO
Olej získaný z majestátneho cédru je známy tým, že pomáha upokojiť telo a myseľ. Tento čistý aromatický esenciálny olej z cédrového dreva má povzbudzujúcu drevitú vôňu, ktorá pomáha rozjasniť a povzbudiť vašu dušu.

POUŽITIE
Pri prvom použití nechajte sviečku horieť aspoň 3-4 hodiny, aby sa vrchná vrstva roztopila a sviečka mohla rovnomerne horieť. Tip na meditáciu: Sústreďte sa na blikajúci plameň a nechajte tento jediný obraz, aby zamestnal vašu myseľ. Predstavte si, že vdychujete a vydychujete svetlo sviečky.

Vytvorte si doma príjemnú atmosféru s nádherne vyrobenou limitovanou edíciou vonných sviečok. Vďaka vynikajúcej zmesi korenia, kvetov a intenzívnej vanilky premení váš domov na luxusnú oázu. Vrchné tóny pikantného pimentu, klinčekov a škorice prebudia vaše zmysly, zatiaľ čo srdce z karafiátu, červenej tuberózy a kvetu slivky upokojí a povzbudí. Hrejivé a upokojujúce spodné tóny pačuli, jantáru a krémovej vanilky dotvárajú túto sofistikovanú vôňu, ktorá je dokonalým doplnkom každej miestnosti. 
Vonná sviečka The Legend of the Dragon vydrží až 50 hodín a pre intenzívnejší zážitok ju môžete kombinovať s vhodnými vonnými tyčinkami.

VAROVANIE. Môže spôsobiť alergickú reakciu pokožky. Škodlivá pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uschovajte si obal alebo etiketu výrobku pre prípad potreby lekárskej pomoci. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. V PRÍPADE KONTAKTU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odneste obsah/obal do zariadenia na zber nebezpečného odpadu. Obsahuje: tetrametyl acetylhydronaftalény, benzylsalicylát, etyl linalool, škoricový olej, geranyl acetát, limonén, (E)-1-(2,6,6-trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-ón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: