Sweet Jasmine Fragrance Sticks Refill

Iba online
€99,90

náplň do luxusného difuzéra vrátane tyčiniek, 1000 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Private Collection

Jasmine

Jasmín je oveľa viac, než naznačuje jeho sladká, romantická vôňa. Prispieva k uvoľneniu a jeho vôňa podfarbí váš život pocitom pokoja.

Použite

Vložte nové tyčinky do fľaštičky s vôňou, aby sa olej vstrebal. Nechajte vôňu, aby prirodzene naplnila vašu miestnosť. Potom si umyte ruky mydlom a vodou.

Vytvorte si doma sladkú a romantickú atmosféru s našou luxusnou náplňou Sweet Jasmine. Táto náplň je vhodná pre našu súkromnú kolekciu a vydrží až 10 mesiacov. Pri každej náplni používajte vždy nové ratanové tyčinky. tyčinky nie je potrebné otáčať, ale ak dávate prednosť intenzívnejšiemu zážitku z parfumu, tyčinky môžete otáčať častejšie podľa svojich preferencií.
Základom sú iskrivé a živé ovocné vrchné tóny čerstvých citrusov a lesných plodov, ktoré prechádzajú do elegantných kvetín, ako je pivonka a konvalinka. Sandálové drevo dodáva vôni eleganciu a hrejivosť.

NEBEZPEČENSTVO: Vysoko horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. V PRÍPADE PORANENIA KOŽE: Umyte veľkým množstvom vody/mydla. V PRÍPADE ZASIAHNUTIA OČÍ: Niekoľko minút jemne oplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú prítomné a dajú sa ľahko odstrániť. Pokračujte v oplachovaní. Odneste obsah/obal na zberné miesto nebezpečného odpadu. Zabráňte kontaktu vône s nábytkom, kožou alebo drevenými povrchmi. V prípade rozliatia tekutinu okamžite odstráňte. OBSAHUJE: 1: (R)-p-mentha-1,8-diene, linalool, linalyl acetát, α-metyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, geraniol, citronellol, (-)-pin-2(10)-én, reakčná hmotnosť 1-(1, 2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1, 2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-one, [1α(E), 2β]-1-(2,6,6-trimethylcyclohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-one, cinnamaldehyde, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: